Czy można zamknąć świat pełen humoru, elegancji i psot w jednym spektaklu? Okazuje się, że tak! Wczoraj klasy 1, 2, 3 oraz 5 wybrały się do PMDK w Otwocku na wyjątkowe przedstawienie pt. „Pchła”.
To nie było jednak zwyczajne wyjście do teatru. Nasze serca biły mocniej, ponieważ w obsadzie spektaklu znaleźli się uczniowie naszej szkoły! Z zapartym tchem śledziliśmy popisy kolegów i koleżanek, którzy na profesjonalnych deskach czuli się jak ryby w wodzie.
Uczniowie wrócili zachwyceni. Co najbardziej zapadło im w pamięć?
-
Aktorska pasja: Ekspresja i energia płynąca ze sceny była zaraźliwa.
-
Wizualna uczta: Bajecznie kolorowe stroje i pomysłowe dekoracje przeniosły nas w zupełnie inny świat.
-
Scenariusz: Dowcipny i dynamiczny, nie pozwolił na ani chwilę nudy.
Jesteśmy dumni, że nasza szkoła to kuźnia talentów. Gratulujemy młodym aktorom odwagi i profesjonalizmu!
