To był weekend, który przejdzie do historii naszej szkoły! Nasi uczniowie udowodnili, że determinacja i pasja to ich drugie imię. Kolekcję trofeów otworzyła Zosia Czajka (kl. 2), która z turniejów tanecznych wróciła z naręczem dyplomów, kilkukrotnie stając na podium. Na bieżniach lekkoatletycznych nie miała sobie równych Basia Rudnicka (kl. 1), dumnie prezentując swoje nowe zdobycze.

Z kolei na zielonej trawie triumfowali: Olga Borcz (kl. 8), która wywalczyła dwa medale w turniejach golfowych, oraz Horacy Grochowski (kl. 2), nagrodzony medalem za fenomenalne osiągnięcia piłkarskie. Nie zapominamy też o naszej „błyskawicy”, czyli Zuzi Szczybelskiej (kl. 2), która na rolkach nieustannie kolekcjonuje kolejne laury.

Gratulujemy rodzicom i naszym młodym mistrzom. Jesteście naszą najlepszą wizytówką!