Czy mamy w szkole fabrykę mistrzów? Weekendowe turnieje należą do nich!
Szczegóły
To był weekend, który przejdzie do historii naszej szkoły! Nasi uczniowie udowodnili, że determinacja i pasja to ich drugie imię. Kolekcję trofeów otworzyła Zosia Czajka (kl. 2), która z turniejów tanecznych wróciła z naręczem dyplomów, kilkukrotnie stając na podium. Na bieżniach lekkoatletycznych nie miała sobie równych Basia Rudnicka (kl. 1), dumnie prezentując swoje nowe zdobycze.
Z kolei na zielonej trawie triumfowali: Olga Borcz (kl. 8), która wywalczyła dwa medale w turniejach golfowych, oraz Horacy Grochowski (kl. 2), nagrodzony medalem za fenomenalne osiągnięcia piłkarskie. Nie zapominamy też o naszej „błyskawicy”, czyli Zuzi Szczybelskiej (kl. 2), która na rolkach nieustannie kolekcjonuje kolejne laury.
Gratulujemy rodzicom i naszym młodym mistrzom. Jesteście naszą najlepszą wizytówką!
NASZA OFERTA
W ramach czesnego oferujemy:
zajęcia w systemie jednozmianowym, lekcje zaczynamy o godzinie 8:30
kameralne klasy (liczba uczniów w klasie wynosi maksymalnie 16 dzieci)
w ramach zajęć w-f tenis oraz basen, zajęcia edukacyjne poza szkołą (muzeum, teatr)
świetlica szkolna w godz. 7:00-18:00
e-dziennik
wprowadzamy dwujęzyczność - dwa języki obce od pierwszej klasy (w tym j.angielski na poziomie rozszerzonym)
koła zainteresowań m.in.: kulinarne, karaoke, plastyczne, szachowe, językowe, sportowe