
Do SP nr 203 wysłaliśmy silną, 17-osobową reprezentację, która pod wodzą trenera, pana Macieja Noiszewskiego, walczyła o każdy centymetr stołu. Efekt? Szkoła Noblistów dumnie stanęła na podium, zajmując III miejsce w klasyfikacji drużynowej!
Nasi zawodnicy zdominowali turniej deblistów:
-
ZŁOTO: Duet marzeń – Henio Czachorowski-Pietrasik i Kuba Leśniewski.
-
SREBRO: Niezastąpieni – Bartłomiej Walasek i Maksymilian Ciscoń.
Gratulujemy całej ekipie za hart ducha i sportową postawę. To był prawdziwy pokaz "noblistowskiej" klasy!