Kto powiedział, że piłka nożna to tylko trawa i korki? 18 maja w Warszawie, podczas IV Mistrzostw Mazowsza w Futbolu Stołowym, nasi uczniowie udowodnili, że w szybkości reakcji i strategicznym myśleniu nie mają sobie równych.

Do SP nr 203 wysłaliśmy silną, 17-osobową reprezentację, która pod wodzą trenera, pana Macieja Noiszewskiego, walczyła o każdy centymetr stołu. Efekt? Szkoła Noblistów dumnie stanęła na podium, zajmując III miejsce w klasyfikacji drużynowej!

Nasi zawodnicy zdominowali turniej deblistów:

  • ZŁOTO: Duet marzeń – Henio Czachorowski-Pietrasik i Kuba Leśniewski.

  • SREBRO: Niezastąpieni – Bartłomiej Walasek i Maksymilian Ciscoń.

Gratulujemy całej ekipie za hart ducha i sportową postawę. To był prawdziwy pokaz "noblistowskiej" klasy!