
W tym roku świętujemy Rok Andrzeja Wajdy, dlatego nasz coroczny piknik rodzinny upłynie pod znakiem wielkiego ekranu. To nie jest zwykłe spotkanie – to fuzja tradycji, sztuki i doskonałej zabawy.
Co mamy w scenariuszu?
-
Akt I: Widowiskowe występy naszych utalentowanych uczniów.
-
Akt II: Kulinarne hity – od kinowego popcornu po kultową grillowaną kiełbaskę.
-
Akt III: Kreatywne stoiska rękodzielnicze, gry i konkursy z nagrodami.
Kogo zapraszamy do obsady? Naszych niezastąpionych uczniów z rodzinami, sentymentalnych absolwentów oraz przyszłych uczniów, którzy już we wrześniu dołączą do naszej ekipy. To idealna okazja, by poznać szkołę „od kuchni” (dosłownie!).
Wyzwanie reżyserskie: Zachęcamy wszystkich do przebrania się za ulubione postaci filmowe! Niech naszą szkołę opanują hobbici, agenci 007 i damy z „Ziemi Obiecanej”.
Do zobaczenia na planie!